Gorenje BO 637E30XG

Gorenje BO 637E30XG

Gorenje BO 637E30XG

Oblíbená pečící trouba  v tmavém provedení, která se vejde do vyhledávané cenové hladiny pod deset tisíc korun. Potěší jednoduché a intuitivní ovládání a nebo třeba tlumené dovírání dveří. Ve stejném designu můžete od Gorenje dostat i další spotřebiče.

parametry Gorenje BO637E30XG

výrobce Gorenje
typ umístění vestavná
maximální příkon spotřebiče 3.3 kW
energetická třída A
kruhové těleso Ano
vysouvání plechů ano, s teleskopickým výsuvem
teplotní sonda Ne
hmotnost spotřebiče 35 kg
vnitřní objem trouby 67 litrů
rozměry trouby 595 mm x 594 mm x 567 mm
samočištění Ano
gril Ano
počet funkcí 11
horký vzduch Ano
EAN
chlazení dveří Ano

Gorenje BO 637E30XG

Gorenje BO 637E30XG: Moderní Trouba s Pokročilými Funkcemi

Gorenje BO 637E30XG je moderní vestavná trouba, která kombinuje elegantní design s pokročilými technologiemi pro maximální pohodlí při vaření. Tato trouba se pyšní objemem 67 litrů, což poskytuje dostatek prostoru pro přípravu velkých pokrmů. Díky technologii HomeMade tvarované podle tradičních kamenných pecí je zajištěna rovnoměrná distribuce tepla, což vede k dokonalému pečení. Navíc funkce jako MultiFlow 360° zaručuje optimální cirkulaci vzduchu, takže jídla jsou vždy rovnoměrně upečená.

Trouba Gorenje BO 637E30XG je vybavena řadou užitečných funkcí, jako je GentleBake pro šetrné pečení jemných pokrmů a AquaClean pro snadné čištění pomocí páry. Dotykové ovládání s elektronickým časovačem umožňuje snadné nastavení teploty a doby pečení, zatímco trojité sklo dveří s reflexní vrstvou zajišťuje bezpečnost a energetickou účinnost. S třídou energetické účinnosti A+ je tento spotřebič nejen výkonný, ale také šetrný k životnímu prostředí, což z něj činí ideální volbu pro moderní domácnost.