Bosch HBN 539E7

Bosch HBN 532E5

Bosch HBN 539E7

Bosch HBN 539E7

Oblíbená vestavná pečící trouba z nabídky dobře známého výrobce elektrospotřebičů. Klasické ovládání pomocí dvou otočných knoflíků ocení hlavně méně technicky zdatní uživatele, kteří jsou na něj zvyklí i ze starších modelů. V dané cenové relaci patří určitě k nejkvalitnějším.

parametry Bosch HBN 539-E7

výrobce Bosch
typ umístění vestavná
maximální příkon 2.9 kW
energetická třída A
kruhové těleso Ano
vysouvání plechů Ano, teleskopické
teplotní sonda Ne
hmotnost spotřebiče 34 kg
vnitřní objem trouby 67 litrů
rozměry trouby 595 x 595 x 548 mm
samočištění Ano
gril Ano
počet funkcí 8
horký vzduch Ano
parní Ne
chlazení dveří Ano
Bosch HBN 539E7
Ceny Bosch HBN 539E7:
  • ke dni 1.3.2020 je cena této pečící trouby v českých eshopech 8712 korun.

Vestavné trouby Bosch jsou dlouhodobě ceněny pro svou spolehlivost a vysokou kvalitu, a model HBN 539E7 není výjimkou. Tato trouba nabízí kombinaci moderních funkcí a jednoduchého ovládání, což ji činí atraktivní volbou pro každou domácnost.

Jednou z hlavních výhod trouby Bosch HBN 539E7 je její prostorný vnitřní prostor, který poskytuje dostatek místa pro pečení různých jídel současně. Díky svému ergonomickému designu je také snadné manipulovat s pečicími mřížkami a plechy, což usnadňuje práci v kuchyni.

Další pozitivní stránkou je efektivní a rovnoměrné rozložení tepla, které zajišťuje dokonalé výsledky při pečení a grilování. Tato trouba je vybavena širokou škálou programů a funkcí, včetně různých režimů pečení a rychloohřevu, což umožňuje uživatelům přizpůsobit své vaření podle svých potřeb.

Někteří uživatelé mohou považovat ovládání trouby za složité kvůli velkému množství funkcí, ale s pravidelným používáním se s ním rychle seznámíte. Celkově lze troubu Bosch HBN 539E7 doporučit pro každého, kdo hledá spolehlivý a výkonný spotřebič pro svou kuchyň.