Beko BIM 22300 X

Beko BIM 22300 X

Beko BIM 22300-X

Nerezová verze cenově velmi dobře dostupné trouby na pečení, určené pro vestavbu do kuchyňské linky z nabídky dobře známého výrobce. Je ideálním pomocníkem méně náročných zákazníků, kterým doslova za pár korun nabídne všechny běžné funkce. Velmi snadno se instaluje i obsluhuje a svým designem určitě nikoho neurazí.

I přesto že patří do nejnižší cenové hladiny tak nabídne i některé zajímavé funkce, jako třeba například autostop pečení po určeném čase. Každou hospodyňku zase potěší nečekaně kvalitní plechy jako příslušenství spotřebiče. Kromě nich je samozřejmě k dispozici i klasický rošt, který se také občas hodí.

Kompletní návod dostanete samozřejmě i v českém jazyce a navíc jednoduché instrukce naleznete i na vnitřní straně dvířek. Trouba je opravdu velmi prostorná, vnitřní prostor má celkem 71 litrů. Otočné knoflíky se nedají zamačknout jako u jiných modelů, ale v této cenové relaci se nikdo nemůže až tak moc divit. Dá se velmi snadno vyčistit a tak ani s tímto nepříjemným úkonem nebudete mít zbytečnou práci. Má klasické vestavné rozměry a tak se dobře hodí i jako náhrada za jiný starší model.

parametry Beko BIM 22300

výrobce Beko
typ umístění vestavná
maximální příkon spotřebiče 2.5 kW
energetická třída A
kruhové těleso Ano
vysouvání plechů drátěné závěsy
teplotní sonda Ne
hmotnost spotřebiče 34,8 kg
vnitřní objem trouby 71 litrů
rozměry trouby 595 x 594 x 567 mm
samočištění
gril Ano
počet funkcí 8
horký vzduch Ano
parní Ne
chlazení dveří Ano

Beko BIM 22300 X

Funkce pečící trouby Beko BIM 22300 X:
  • statické pečení – spodní i horní topné těleso spotřebiče hřeje současně. Používá se hlavně pro pro pečení koláčů, masa a všech pokrmů, kde je žádoucí získat křupavou kůrku.
  • statické pečení s ventilátorem – k výše uvedenému je navíc puštěný ventilátor který rozproudí horký vzduch rovnoměrně v celém vnitřním prostoru.
  • gril + ventilátor – funkce která je využívaná pro grilování ryb, masa a nebo třeba i klobás
  • teplovzdušné pečení – rozpálené kruhové těleso trouby a k tomu puštěný ventilátor umí vytvořit prostředí pro přípravu až tří pokrmů naráz, aniž by se vzájemně mísíla chuť a vůně.
  • 3D pečení – naprosto rovnoměrná distribuce tepla v celém vnitřním prostoru trouby, bez mísení vůní a chutí.
  • velký gril + ventilátor
  • dolní ohřev

Nečekané je v takto nízké cenové relaci také tlumené dovírání dveří Soft close. Rozměry pro vestavbu jsou standartní a tak se hodí i jako náhrada za jakýkoliv jiný starší model a to i jiných výrobců.

Recenze a zkušenosti s troubou Beko BIM 22300 X:

Jirina C.

+ porizovaci cena

+ snadne ovladani

Michal R.

+ velmi pěkné plechy v ceně

+ snadné ovládání i pro důchodce

Radek J.

+ snadná instalace místo starší porouchané trouby

+ pro nenáročné uživatele naprosto dostatečné funkce

Radka A.

+ za málo peněz dobrá trouba

+ bezpečnostní trojsklo

Michal N.

+ snadná montáž

+ návod v českém jazyku

Veronika S.

+ ovládat se ji naučil i manžel

+ jednoduchá pečící trouba za skvělý peníz

Yvona M.

+ pro běžnou domácnost ideální

+ snadná údržba trouby

+ dobře vypadá

Mirka Ř.

+ součástí dodávky trouby jsou i nečekaně pěkné plechy

Jindra T.

+ dostatek funkcí pro běžnou domácnost

+ levná trouba

Veronika S.

+ v této ceně nic lepšího nebylo

+ dobrá trouba pro rodinu

Monika J.

+ pohledná vestavná pečící trouba za pár korun

+ na občasné pečení úplně stačí

Recenze Beko BIM 22300 X nabízí ucelený pohled na tento vestavný elektrický troubu a mikrovlnnou troubu v jednom, který slibuje kombinaci praktičnosti a výkonu. Tato zařízení jsou navržena s ohledem na moderní kuchyňské potřeby, které vyžadují efektivní využití prostoru a multifunkčnost.

Jedním z klíčových prvků tohoto modelu je jeho kompaktní design, který se snadno vejde do většiny kuchyňských prostor. Vestavná konstrukce umožňuje elegantní a integrovaný vzhled, což je ideální pro ty, kteří si cení estetiky své kuchyně. Navíc kombinace trouby a mikrovlnné trouby v jednom zařízení poskytuje větší flexibilitu při přípravě jídel a šetří místo na pracovní ploše.

Co se týče výkonu, Beko BIM 22300 X nabízí širokou škálu funkcí a nastavení pro různé vařící a pečící úkoly. Od tradičních pečicích režimů až po rychlé ohřevy pomocí mikrovlnné trouby, toto zařízení dokáže pokrýt potřeby každé domácnosti. Kromě toho je ovládání intuitivní a snadné, což usnadňuje jeho používání i pro méně zkušené kuchaře.

Celkově lze tedy říci, že Beko BIM 22300 X je solidní volbou pro ty, kteří hledají kombinaci trouby a mikrovlnné trouby v jednom zařízení s kompaktním designem a širokým spektrem funkcí. Díky své spolehlivosti a snadnému ovládání představuje praktický a cenově dostupný doplněk pro moderní kuchyně.